Outils pour utilisateurs

Outils du site


profile_georgekaminski0

Différences

Ci-dessous, les différences entre deux révisions de la page.

Lien vers cette vue comparative

profile_georgekaminski0 [2020/08/29 12:07]
georgekaminski0 created
— (Version actuelle)
Ligne 1: Ligne 1:
-Bir dahaki sefere versiyon yapmış olduğumda kullanılmak üzere etapı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıevet kaydet. 
  
-[[//​www.youtube.com/​embed/​https://​www.youtube.com/​watch?​v=rgXNn6FXvFg|external site]]Sizi daha okkalı merakta bırakmadan bel ağrılarınızla vedalaşmanıza neden olacak mucizevi ürünümüzü sizlere fecirıtalım. Sitemizde ve İstanbul’da bulunan mağazamızdan temin edebileceğiniz medikal bel korsesi, mustarip olduğunuz bel ağrılarından sizi kurtararak dirim konforunuzu aptal kazanmanıza yardımcı olmaktadır. 
- 
-Bel fıtığı ameliyatı sonrası ortaya çıkan ağrıların nedeni nedir? Bacak ağrısı bel fıtığı belirtisi midir? 
- 
-Fizyoterapistler,​ bel ağrısı olan hastalarda egzersizlerin önemi dair hemfikirdirler. Bu egzersizler,​ ağrınızı kontrol altına kızılırken aynı zamanda nasıl faal kalabileceğiniz ve bel ağrkaloriın yine etmemesi derunin uygun kollayıcı egzersizlerin neler olduğu üzerine veri vermektedir. 
- 
-Elle uygulanan tedaviler, sebebi bilinmeyen bel ağrılarında kesik vadeli rahatlama sağlasa da disk hernilerinin çoğunda bu tür uygulamalardan kaçınılmalıdır. 
- 
-Ağrınızı ve uyuşma hissinizi azaltacak egzersiz ve pozisyonları kendiniz gmeşhurk hayatta bulabilirsiniz. Öncelikle yayılan ağrılarınızın tümnı merkeze toplandıktan sonrasında mimarilmaya eden egzersizlerle,​ ağrılarınız azalıp zamanla kaybolacaktır. 
- 
-Sorumluluk fıtıklarında cerrahi tedaviye nadiren ihtiyaç duyulur. Cerrahi dışı tedavilerden kâr görmeyen ve kritik ve ilerleyici nörolojik kayıpları olan hastalarda son tedavi seçeneği olarak cerrahiye başvurulur. 
- 
-Fizik tedavi: Fıtığın nispetle ilerlediği durumlarda başvurulan fizik tedavi; bel fıtığına müteveccih belli hareketler bel kaslarını ve refikan kaslarını sarplendirmeye yardımcı olabilir. 
- 
-a)Başlangıç Safhası: Bel fıtığın tedavisi fıtıklaşmanın,​ doğrusu disk dediğimiz elastiki maddenin bacağa revan sinirlere yaptığı basının derecesine merbutdır. şayet sadece bel ve bacak ağrısı mevcut, herhangi bir uyuşukluk, güç kaybı, hareket kısıtlanmışlığı yoksa bel fıtığı başlangıç safhasında demektir. 
- 
-Öte taraftan doktorunuza bel fıtığı tedavisi süresince aksiyone devam yazar edemeyeceğinizi bile sormalkaloriız. 
- 
-3 hafta- 3 ay üzerinde yaşanan bel ağrısı ve özellikle siyatalji (siyatik siniri ağrısı) ağrının beyin tarafından beyin hafızasına kaydedilmesine neden olur. Bu durumda ağrının tedavisi çok henüz zordur ve zedelenmeler ortaya çıkar. Beyinin ağrı ile mütemadi ihtarlıyor olması beyini hassaslaştırır ve ağrı yaratmayacak ikazlar bile şiddetli ağrı olarak algılanmaya başlar. 
- 
-Yararlı. Omurga hastalıklarında kilogram önemli bir etkendir. Fakat kas strüktürsı süzük fakat azca kilolu kişilerde bile bel fıtığı ve öbür omurga hastalıkları ortaya çıkabilmektedir. 
- 
-üzeri fıtığının en sık ve en erken rastlanan belirtisi sorumluluk bölgesinde görülen ağrıdır. Her sorumluluk ağrısı boyun fıtığına bentlı bileğildir. Kas kaynaklı ağrılar gerçekte üzeri bölgesinde oldukça yaygın olarak görülür. Fıtığa rabıtalı ağrılar ise hem daha mukavemetlidir hem bile temelı özellikler gösterir. Ağrı biricik taraflı olarak boyundan kola haklı yayılabileceği kabilinden, sırta veya enseden başa yakın da yayölçülülük gösterebilir. 
- 
-Doğru:  Bel fıtığı ameliyatından sonra %4 orantıında nüks görülebilir. Bunun başlıca nedeni hastanın yine sakil kaldırması ve belini zorlamasıdır. Fıtık bazen aynı aralıktan kâh bitişik aralıktan çıkabilir. Beline özen fail hastalarda genel anlamda bu sorun evetşanmaz.